Fotbalové povrchy

DOMO VarioSlide Excellence (dostupný v 50, 60, 70 mm verzích) je kombinací vzájemně propletených vláken monofilu a fibrilového vlákna (DOMO C@F vlákno) a tím v sobě spojuje výhody obou jejich struktur: monofilu, zabezpečujícího vzpřímenou polohu umělé trávy a fibrilovaného vlákna, které dokáže dobře udržet drcenou gumovou výplň. Ve spojení se správným druhem písku a drcené gumové výplně je materiál protiskluzový a dobře absorbuje otřesy a poskytuje nekonečné možnosti rotace. Kvalitní odskok a rotace míče ve spojení s vysokou přilnavostí povrchu umožňuje optimální využití technických dovedností hráče.

Nejen, že tedy tento povrch v sobě spojuje výhody obou vláken, monofilu a fibrilovaného vlákna, ale také poskytuje hrací ploše skvělou prostorovou stabilitu založenou na použití polypropylenu a skelného vlákna. Navíc, ukotvení vlasu je ideální díky unikátní latexaci a vysoušecímu procesu. Vlákno C@F umožňuje plynulý skluz během hry a omezuje riziko spálení kůže a oděrek, zatímco vrstva tlumící nárazy zmírňuje bolest svalů a redukuje riziko zranění.

DOMO VarioSlide Supreme je též kombinací vzájemně propletených vláken monofilu a fibrilového vlákna (DOMO C@F vlákno) a tím v sobě spojuje výhody obou jejich struktur: monofilu, zabezpečujícího vzpřímenou polohu umělé trávy a fibrilovaného vlákna, které dokáže dobře udržet drcenou gumovou výplň. Ve spojení se správným druhem písku a drcené gumové výplně je materiál protiskluzový a dobře absorbuje otřesy a poskytuje nekonečné možnosti rotace. Kvalitní odskok a rotace míče ve spojení s vysokou přilnavostí povrchu umožňuje optimální využití technických dovedností hráče.

Díky několika změnám je DOMO VarioSlide Supreme ještě měkkčí, odolnější a ohebnější než jakákoliv jiná umělá tráva na trhu. Použití jiných polymerů, konkrétně kombinací LLDPE a HDPE zaručuje větší odolnost, lepší tuhost (díky HDPE) a měkkost (díky LLDPE). Použitím kombinace různých typů průřezů je dosaženo zvýšené odolnosti a přirozenějšího vzhledu. Změna z jednoho barevného odstínu na kombinaci tří odlišných zajišťuje ještě přirozenější vzhled.

Sportovní povrchy |  Fotbalové povrchy |  Víceúčelová hřiště
Tenisové povrchy |  Golfové povrchy |  Pozemní hokej
 Kontakt:

Korespondenční a fakturační adresa:
VRŠA - SPORT s.r.o.
Štichova 648/40
149 00 Praha 4 - Háje

Vršecký Lubomír
Tel: +420 605 561 919
       +420 737 669 229
       +420 739 577 419
Fax: +420 251 643 553
E-mail: vrsecky@vrsasport.cz
FK Meteor Praha VIII.
Spoluúčast na výstavbě víceúčelového hřiště o rozměrech 40 x 90m. Umělá tráva III. generace.