Pozemní hokej

V dnešní době se umělá tráva používá u hokejových hřišť naprosto běžně. Při hokeji je důležité, aby byla plocha naprosto rovná a pružná tak, aby směr pohybu míčku nebyl ovlivněn povrchem.

Pozemní hokej Pozemní hokej

Umělá tráva splňuje tyto nároky ve všech aspektech a to i za proměnlivých klimatických podmínek. V dnešní době je mezi třemi druhy umělé trávy nejpoužívanějším typem ten s pískovou výplní.

Umělá tráva se také čím dál více používá pro korfbalová hřiště, z důvodu zvýšených nároků na odolnost, které s sebou nese intenzivní povaha hry a díky ideálním herním vlastnostem. Navíc korfbalová liga právě schválila typ umělé trávy s pískovou výplní.

  1. PÍSKEM VYPLŇOVANÝ POVRCH:
    Umělý povrch z PE vláken je měkčí a přizpůsobivější a dobře se na něm hraje i za nižších teplot . PE vlákna též absorbují část tepla z tření vznikajícího při sklouznutí, čímž omezují riziko spálení. PP nebo nylonová vlákna se touto vlastností nevyznačují. U pískem vyplňovaných povrchů z umělé trávy dosahuje písek až do úrovně konců vláken, což zlepšuje rychlost hry a prodlužuje životnost povrhu.
  2. POVRCHY BEZ PÍSKOVÉ VÝPLNĚ – ZAVLAŽOVANÉ:
    Tyto povrchy se řadí mezi top kvalitu a plně odpovídají požadavkům profesionálního hokeje a FIH. Prostřednictvím husté struktury vláken z polyethylenu umožňuje Domo Sports Systems rychlou a z technologického hlediska vysoce kvalitní hru. Tento povrch je vhodný pro mezinárodní zápasy. Vzhledem k zavlažování nedochází k popálení.
  3. SE ZKRYTÝM PÍSKEM:
    Tento nejnovější produkt v sobě spojuje výhody pískem vyplňovaného a zavlažovaného povrchu hřiště: lepší kvalita hry, optický aspekt pískem nevyplňovaného syntetického povrchu, zároveň však nízká cena charakteristická pro pískem vyplňované povrchy. Kombinací použití zvlněného vlákna a hustší struktury vláken je dosaženo perfektního spojení herního komfortu a rychlosti. PE vlákna též omezují riziko spálení. FIH a Slovenská asociace pozemního hokeje si vybrali povrch Hockey Extra quality pro svůj projekt v roce 2002.
Sportovní povrchy |  Fotbalové povrchy |  Víceúčelová hřiště
Tenisové povrchy |  Golfové povrchy |  Pozemní hokej
 Kontakt:

Korespondenční a fakturační adresa:
VRŠA - SPORT s.r.o.
Štichova 648/40
149 00 Praha 4 - Háje

Vršecký Lubomír
Tel: +420 605 561 919
       +420 737 669 229
       +420 739 577 419
Fax: +420 251 643 553
E-mail: vrsecky@vrsasport.cz
Wilson centrum Modletice
Výstavba 10 venkovních kurtů s umělým povrchem DOMO ACE 10 mm a s ochranným oplocením.