Sportovní povrchy

Monofilní vlákno je zaoblené vlákno proužkovitého typu lisované již ve svém původním tvaru. Nemá na sobě boční zářezy, což brání vertikálnímu rozštěpení vlákna a tím pádem i opotřebení. Monofilové vlákno umožňuje hráčům dostat se snadno nohou pod míč pro lepší kontrolu nad míčem.

Fibrilované vlákno je také proužkovité vlákno, ale je vykrajované z fólie z vylisované umělé trávy, což v podstatě znamená, že má dvě ostré hrany. Následně se do vlákna provedou řezy, které dají vláknu ve výsledku typický profil plástve. Tato vlákna lépe drží drcenou gumovou výplň a zabraňují jejímu vyskakování během hry.

DOMO C@F ( Kombinované zdokonalené  vlákno) je kombinací obou předešlých vláken do jednoho vlasu a tím v sobě spojuje výhody obou jejich struktur: monofilu, zabezpečujícího vzpřímenou polohu umělé trávy a fibrilovaného vlákna, které dokáže dobře udržet drcenou gumovou výplň. Tato kombinace zajišťuje unikátní vzhled skutečné trávy s přirozenou zelenou barvou. Úspěch povrchu DOMO spočívá ve skutečnosti, že vlákno C@F je vyrobeno ze 100% polyethylenu (PE), díky němuž je povrch hrací plochy pružný a velmi příjemný pro hru.

Sportovní povrchy |  Fotbalové povrchy |  Víceúčelová hřiště
Tenisové povrchy |  Golfové povrchy |  Pozemní hokej
            
Kontakt:

Korespondenční a fakturační adresa:
VRŠA - SPORT s.r.o.
Štichova 648/40
149 00 Praha 4 - Háje

Vršecký Lubomír
Tel: +420 605 561 919
       +420 737 669 229
       +420 739 577 419
Fax: +420 251 643 553
E-mail: vrsecky@vrsasport.cz
Park Holiday Benice
Výstavba 4 venkovních tenisových kurtů s umělým povrchem DOMO Grasspark 10mm včetně oplocení ochrannými sítěmi a výstavba víceúčelového hřiště pro nohejbal a volejbal.