sportovní povrchy

Nabízíme sportovní povrchy pro tenis, badminton,víceúčelová sportovní hřiště, veškeré míčové hry, fotbal, atletiku, golf či bruslení (pouze v zimních měsících).

Individuální přístup

Najdeme nejlepší řešení pro Vaše podmínky a požadavky.

Komplexní služby

Komplexní řešení od návrhu až po kolaudaci.

Kvalitní servis

Dlouholetá záruka na práci a materiál. Pravidelná údržba a servis.

Zkušenosti

Více než 25-ti letá zkušenost v oboru.

Pevné povrhy

Nabízíme nejen sportovní pevné povrchy (tartan, PVC materiály), ale i veškeré povrchy pro zázemí sportovišť (asfalt, beton, zámkové dlažby). Pevné povrchy se hodí nejen do tělocvičen (badmintonové kurty), ale i do venkovních areálů (běžecké a odrazové dráhy, asfaltová hřiště, dopadové plochy). Jejich takřka nulová údržba je předurčuje k využití zejména na veřejných místech (dětská a školní hřiště).

umělá tráva

Díky mnoha typům umělých trávníku, lze dnes tento povrch používat na různé druhy sportů (fotbal, tenis, golf, pozemní hokej, basketbal a mnoho dalších). Velkou výhodou sportovišť s těmito materiály je jejich snadná údržba, celoroční provoz s minimální závislostí na počasí a dlouhá životnost. Na výběr je i několik barevných variant. V zimních měsících lze některé typy trávníku zalít vodou a používat je jako kluziště.

Antuka

Antukové kurty se používají zejména na tenis, v menší míře na nohejbal a volejbal. Tato hřiště jsou náročnější na údržbu, nutností je přívod vody. Pro ulehčení lze použít plastové lajny, odpadá tím starost s nutným lajnováním. Důležité je použít správný druh a kvalitu antukové směsi. Naše firma proto používá pouze antuku mletou z střešních tašek, která zaručuje tu nejvyšší možnou stálost.

Plážové sporty

Hřiště s pískovým povrchem se dají používat nejenom pro beachvolejbal, ale i pro plážový fotbal nebo házenou. Při správném a kvalitním zhotovení stavby, Ize i tato sportoviště provozovat celoročně (přetlakové haly, topení, izolační vrstvy).

Poslední projekty

01

Park Holiday Benice - Kompletní výstavba čtyř tenisových kurtů s umělým povrchem a jednoho hřiště na volejbal.

02

ZŠ Karlín - Výstavba dvou víceúčelových školních hřišť s umělým povrchem.

03

Kunratice - dva kurty v areálu Vrša Sportcentrum s následnou pravidelnou údržbou.

04

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Chcete se dovzědět více?

Napište nám...

VRŠA - SPORT s.r.o

IČ: 27894258
DIČ: CZ27894258

Přihlásit se k odběru novinek