Víceúčelová hřiště

DOMO Sports nabízí tyto druhy hracích  ploch z umělé trávy: pískem vyplňované, pískem obohacené, kombinaci pískové a gumové výplně a plně syntetickou umělou trávu pro vrcholový i rekreační sport.

Hrací plochy s umělou trávou pískem vyplňované Hrací plochy s umělou trávou pískem vyplňované mají otevřenou strukturu kombinovanou s delším vlasem a řidší hustotou vláken. To zajišťuje rovnoměrné rozvrstvení pískové výplně, která ponechává přibližně 4 mm délky vláken viditelných. Fibrilovaná vlákna zůstávají pěkně vzpřímená, tak jako je tomu u přirozené trávy a těží ze zvýšené stability hrací plochy. Tento typ hrací plochy se vyznačuje spolehlivým odskokem a rovnoměrnou rotací míče.

Hrací plochy s umělou trávou pískem obohacené Hrací plochy s umělou trávou pískem obohacené mají vysokou hustotu vláken. Vyrábí se z fibrilovaných vláken, která prošly procesem „mikro – zvlnění“. Výsledkem je dynamická hrací plocha s perfektní rotací míče, s minimální zátěží pro svaly a klouby, ale zároveň perfektní s ohledem na zaujmutí stabilní pozice a kontrolu nad míčem. Typická struktura plástve udržuje písek na správném místě a vlákna zůstávají vzpřímená. Míč rotuje na vláknu a nikoliv na písku, což zajišťuje pružnost a pohodlí nezbytné pro hladký a rychlý průběh hry za každého počasí.

Hrací plochy s umělou trávou pískem obohacené Hrací plochy s plně syntetickou umělou trávou se skládají z hustých trsů fibrilovaných vláken s "mikro-zvlněním", což dává hrací ploše dynamiku, zatímco zvlněné vlákno umožňuje pravidelnou rotaci míče. Fibrilovaná vlákna lépe snášejí intenzivní zatížení, ale udržují si svou pružnost bez ohledu na klimatické podmínky. Jelikož plně syntetické hrací plochy nemohou být stabilizovány pískem, základní vyztužení je posíleno skelným vláknem a obohaceno o silnou svrchní latexovou vrstvu.

Hrací plochy s umělou trávou vyplňované pískem a gumou se vyrábí z fibrilovaných a monofilových vláken nebo z kombinací vzájemně propletených fibrilovaných a monofilních vláken v jednom vlasu.Ve spojení se správným druhem písku a drcené gumové výplně je materiál protiskluzový a dobře absorbuje otřesy a poskytuje nekonečné možnosti rotace. Kvalitní odskok a rotace míče ve spojení s vysokou přilnavostí povrchu umožňuje optimální využití technických dovedností hráče, což je ideální pro fotbal a ragby.

Sportovní povrchy |  Fotbalové povrchy |  Víceúčelová hřiště
Tenisové povrchy |  Golfové povrchy |  Pozemní hokej
 Kontakt:

Korespondenční a fakturační adresa:
VRŠA - SPORT s.r.o.
Štichova 648/40
149 00 Praha 4 - Háje

Vršecký Lubomír
Tel: +420 605 561 919
       +420 737 669 229
       +420 739 577 419
Fax: +420 251 643 553
E-mail: vrsecky@vrsasport.cz
ZŠ Karlín Lyčkovo nám.
Výstavba dvou víceúčelových sportovišť s umělým povrchem DOMO Smash 22 mm a kompletním sportovním vybavením.